Kervan Gıda A.Ş.

Türkiye'nin En Büyük Yumuşak Şeker Üreticisi ve İhracatçısı Kervan Gıda A.Ş.'nin Manisa/Akhisar O.S.B. deki Yeni Yatırımının 6.000 m2 Çatılarının ; 0.60 mm 38/151 Formda BGS + 50 mm 150 kg/m3 Yoğunlukta Taşyünü + 1.2 mm Kalınlıkta TPO Membran Kullanılarak Kaplanması İşleri ile Su Deposu ve Makine Dairesinin İzolasyon İşleri PAS Mühendislik A.Ş. Tarafından Anahtar Teslimi Olarak Başarı ile Yapılmış ve Müşterimize Teslim Edilmiştir. Yapılan İşler ile İlgili Müşterimiz Kervan Gıda A.Ş. Yetkililerinden Referans Alınabilir..

Klimasan A.Ş.

Ticari soğutmada dünya lideri Metalfrio Solutions 'ın bir parçası olan Klimasan A.Ş. ' nin Manisa O.S.B.'de bulunan fabrika binasına ilave yatırımlarının yaklaşık 5.000 m2 Çatılarının 0.40x0.50x50mm PIR dolgulu Sandviç Çatı Paneli kullanılarak kaplanması , yaklaşık 3.000 m2 Cephelerinin çelik konstrüksiyon karkaslarının yapılarak 0.40x0.50x40mm PIR dolgulu Sandviç Cephe Paneli kullanılarak kaplanması ile mevcut sandviç panel cephe kaplamalarının demonte edilmesi, mevcut çelik konstrüksiyon cephe karkasların demonte edilip restore edilerek bakımlarının yapılması ve iyileştirilmesi sonucu müşterimizin talep ettiği farklı bir alana yeniden montajlarının yapılması ile ilgili tüm işler anahtar teslimi olarak PAS Mühendislik A.Ş. tarafından başarı ile yapılmış ve müşterimize eksiksiz teslim edilmiştir.. 

Erenli Kauçuk Kemalpaşa Fabrikası

Erenli Kauçuk Kemalpaşa Fabrikasının Çatılarında Bulunan 4500 m2 Mevcut Taş yünü Sandviç Panellerin Demonte Edilmesi ve 4500 m2 PIR Dolgulu Solar Sandviç Paneller Kullanılarak Yeniden Kaplanması İşleri PAS İNŞAAT A.Ş Tarafından Başarı ile Uygulanmış ve Müşterimize Teslim Edilmiştir.

Uyguner Deri A.Ş.

Merkezi İstanbul’da Bulunan Uyguner Deri A.Ş. ‘ ne ait Tuzla Deri O.S.B de Bulunan ve Bursa O.S.B. de Bulunan Fabrika Binalarının Yaklaşık 20.000 m2 Çatı ve Cephe Kaplama İşleri PUR / PIR Dolgulu Sandviç Paneller Kullanılarak PAS İNŞAAT A.Ş. Tarafından Başarı İle Yapılmış ve Müşterimize Teslim Edilmiştir.

Çamlaraltı Koleji Spor Salonunu

Çamlaraltı Koleji Spor Salonunun Çatılarının 900 m2 OSB Levhalarının Değiştirilmesi , Yağmur Derelerinin Su İzolasyonlarının Yapılması ve PVC MEMBRAN ile Kaplanması İşleri PAS İNŞAAT A.Ş. Tarafından Başarı İle Uygulanmış ve Müşterimize Teslim Edilmiştir.

İlkim Makine

İlkim Makine Yazıbaşı'nda bulunan betonarme prefabrike fabrika binasına ilave yapılan 500m2 yeni binanın çatısı ile mevcut fabrikanın 2500m2 çatı kaplama malzemesi demontaj yapılarak , yeniden 40 mm Poliüretan dolgulu bgs sandviç panel kullanılarak kaplanması işi PAS MÜHENDİSLİK A:Ş: tarafından başarı ile yapılarak müşterimize teslim edilmiştir.

FB Tekstil

FB Tekstil, Atatürk Organize Sanayi ve Manisa Organize Sanayi ‘ nde Bulunan Toplam 15.000 m2 Fabrikalarının Çatılarının AOSB deki Bölümünün Oluklu Asbest Çimento Mamulü Mevcut Atermit Kaplamalarının Demonte Edilerek 60 mm PIR Dolgulu Sandviç Panel Kullanılarak Kaplanması ve Manisa OSB de Bulunan Bölümünün PUR Dolgulu Sandviç Panel Kullanılarak Kaplanması İşleri PAS İNŞAAT A.Ş. Tarafından Başarı İle Yapılmış ve Müşterimize Teslim Edilmiştir.