Ata Makine A.Ş.

Ata Makine A.Ş. ne ait 6.Sanayi Sitesinde Bulunan 4 Adet Dükkan Çatılarının Mevcut Sandviç Panel Kaplamalarının Demonte Edilerek , Çelik Konstrüksiyon Güçlendirmelerinin Yapılarak PIR DOLGULU SOLAR SANDVİÇ PANEL İle Kaplanması İşeri PAS İNŞAAT A.Ş. Tarafından Başarı İle Yapılmış ve Müşterimize Teslim Edilmiştir.

Erenli Kauçuk Kemalpaşa Fabrikası

Erenli Kauçuk Kemalpaşa Fabrikasının Çatılarında Bulunan 4500 m2 Mevcut Taş yünü Sandviç Panellerin Demonte Edilmesi ve 4500 m2 PIR Dolgulu Solar Sandviç Paneller Kullanılarak Yeniden Kaplanması İşleri PAS İNŞAAT A.Ş Tarafından Başarı ile Uygulanmış ve Müşterimize Teslim Edilmiştir.

Uyguner Deri A.Ş.

Merkezi İstanbul’da Bulunan Uyguner Deri A.Ş. ‘ ne ait Tuzla Deri O.S.B de Bulunan ve Bursa O.S.B. de Bulunan Fabrika Binalarının Yaklaşık 20.000 m2 Çatı ve Cephe Kaplama İşleri PUR / PIR Dolgulu Sandviç Paneller Kullanılarak PAS İNŞAAT A.Ş. Tarafından Başarı İle Yapılmış ve Müşterimize Teslim Edilmiştir.

Çamlaraltı Koleji Spor Salonunu

Çamlaraltı Koleji Spor Salonunun Çatılarının 900 m2 OSB Levhalarının Değiştirilmesi , Yağmur Derelerinin Su İzolasyonlarının Yapılması ve PVC MEMBRAN ile Kaplanması İşleri PAS İNŞAAT A.Ş. Tarafından Başarı İle Uygulanmış ve Müşterimize Teslim Edilmiştir.

FB Tekstil

FB Tekstil, Atatürk Organize Sanayi ve Manisa Organize Sanayi ‘ nde Bulunan Toplam 15.000 m2 Fabrikalarının Çatılarının AOSB deki Bölümünün Oluklu Asbest Çimento Mamulü Mevcut Atermit Kaplamalarının Demonte Edilerek 60 mm PIR Dolgulu Sandviç Panel Kullanılarak Kaplanması ve Manisa OSB de Bulunan Bölümünün PUR Dolgulu Sandviç Panel Kullanılarak Kaplanması İşleri PAS İNŞAAT A.Ş. Tarafından Başarı İle Yapılmış ve Müşterimize Teslim Edilmiştir.

Gülistan Endüstri A.Ş.

Gülistan Endüstri A.Ş. Aliağa Sanayi Sitesindeki Fabrika Binasının Altyapı İnşaatları , Saha Betonu ve Temel İnşaatları ile Sandviç Panel Çatı Kaplama İşleri PAS İNŞAAT A.Ş. Tarafından Başarı İle Yapılmış ve Müşterimize Teslim Edilmiştir.