Hakkımızda

PAS İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.TİC.A.Ş.

yapı sektöründe aşağıda belirtilen konularda faaliyet gösteren ve ilgili çalışmalar yapan bir kurumdur.
  • Anahtar Teslimi Endüstriyel Yapılar
  • Çatı ve Cephe Kaplamaları
  • Çelik Konstrüksiyon
  • Soğuk Oda Panelleri ve Şoklama Odaları
  • Isı Su Ses İzolasyonu
  • Mimarlık , Mühendislik , Danışmanlık ve Müşavirlik hizmetleri
  • Kaba ve İnce İnşaat Malzemeleri Satışı
Bahsi geçen konular ile ilgili faaliyet alanları ; endüstriyel sanayi yapıları ,soğuk hava depoları , hangarlar , garajlar , askeri yapılar , spor salonları , su depoları , alışveriş merkezleri , showroomlar ve tüm prefabrik yapılardır.

PAS İNŞAAT A.Ş. yöneticileri , yapı sektöründeki yılların verdiği proje , şantiye , uygulama ve pazarlama tecrübelerini profesyonelleştirmiş , işlerini seven mesleklerine saygılı , deneyimli mühendisler ve mimarlar grubudur.

PAS İNŞAAT A.Ş. yöneticileri işi yalnızca masa başında değil , her türlü mevsim koşullarında ve doğrudan uygulama sahasında takip ederek , ekip çalışmasının başarıya ulaşacağına inanırlar. Zamanlama ve teknik uygulamanın proje yönetiminde önemi büyüktür. PAS İNŞAAT A.Ş. , deneyimli uygulama ve proje koordinasyon kadrosu yanında lojistik departmanı ile de endüstriyel projelerin anahtar teslimi taahhütlerini başarı ile yürütmektedir. Mimarlık , Mühendislik hizmetleri , projeye özel uygulama detayları ve projenin diğer kalemleri ile entegrasyonu konularındaki önemin farkında olan PAS İNŞAAT A.Ş. müşterilerine bu alandaki deneyimlerini de sunmaktadır. PAS İNŞAAT A.Ş. , imzalayacağı anlaşmalarda satış aşamasına kadar müşterisini doğru yönlendirmeyi ve bilgilendirmeyi esas almaktadır.Konu ile ilgili teknik bilgilerin yanı sıra ticari altyapı ve proje yönetiminde deneyimli personeli ile çalışmaktadır.

Bu vesile ile yukarıda belirttiğimiz branş konularımız ile ilgili proje ve yatırımlarınızda Türkiye ‘ nin her coğrafyasında sizlerle birlikte çalışmaktan kıvanç duyacağımızı belirtir , çalışmalarınızda başarılar dileriz.